Rezerwacja +48 506 212 814

Paintball dla dzieci

JT Splatmaster to system, który umożliwia rozpoczęcie przygody z paintballem od najmłodszych lat (od 7 roku życia). Markery Splatmaster to zupełnie nowa konstrukcja na rynku paintballowym. Chrakteryzująca się niższą wagą samego markera przystosowaną do możliwości dziecka, mniejszym kalibrem kulki (0.50 cala zamiast 0.68 cala) oraz niższą energią strzału. Dzięki czemu po trafieniu kulka zostawia dużo mniejszy ślad.

 

 

JT Opus to system dle nieco starszych dzieci (od 11 roku życia) które nie mogą zagrać jeszcze na pełno wymiarowym sprzęcie. Konstrukcja tego markera jest taka sama jak normalnych markerów paintbolowych z tą różnicą że jest przygotowana dla najmłodszych graczy czyli mniejsze wymiary, mniejsza waga, mniejsz średnica kulki i mniejsza moc. Markery Opus jest wpełni automatyczny, zasilany sprężonym powietrzem co pozwalają nam zasmakować  większego realizmu gry przy mniejszej sile uderzenia.

 

Mając na uwadze bezpieczeństwo najmłodszych graczy, zbudowaliśmy w Krakowie specjalny poligon przeznaczony pod system Splatmaster i Opus. Rodzice dzieci biorących udział w rozgrywkach cały czas widzą swoje pociechy i mogą im kibicować przez siatkę zabezpieczającą.

 

Zastanawialiście się kiedyś jak odciągnąć swoje maluchy od komputera albo telewizora? Jak miło i aktywnie spędzic czas z bliskimi?

 

Dajemy Wam gotowe rozwiązanie. Splatmaster to idealna zabawa dla całej rodziny!

To także świetne rozwiązanie dla Pań, które chciałyby spróbowac przygody z paintballem, a boją się bólu i siniaków.

 

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o paintballu dla dzieci i obejrzeć filmy pokazowe, serdecznie zapraszamy na stronę:

www.pb4kids.pl

Tutaj dowiecie się wszystkiego i znajdziecie wiele informacji na temat bezpieczeństwa i czy taki paintball (0.50 cal – fifty kal) po prostu boli.