Rezerwacja +48 506 212 814

Oferta

W zakresie naszych usług oferujemy:


 

Gry paintballowe dla najmłodszych (od 7 roku życia) - system JT Splatmaster

JT Splatmaster to system, który umożliwia bezbolesne rozpoczęcie przygody z paintballem od najmłodszych lat. Sprzet jest cakowicie bezpieczny, zestawy nie wymagają użycia butli z gazem oraz charakteryzują się małą wagą, łatwością obsługi, mniejszą średnicą kulki 0,5 cala oraz słabszą siłą strzału.

Zastanawiałeś się kiedyś jak odciągnąć dziecko od komputera albo telewizora? Jak miło i aktywnie spędzić czas z bliskimi? Szukasz pomysłu na ciekawe i aktywne urodziny Twojej pociechy? Dajemy Ci gotowe rozwiązanie! JT Splatmaster to idealna zabawa dla najmłodszych i nie tylko.


 

Gry paintbolowe dla trochę starszych dzieci (od 10 roku życia) - system Opus

Opus to kolejny po JT Splatmaster system umożliwiający bezpieczne i przyjemne rozpoczęcie przygody z paintballem już od najmłodszych lat. System ten skierowany jest również do osób obawiających się siniaków i bólu klasycznego paintballa. Podstawą działania systemu jest zmniejszenie masy i rozmiaru kulki z 0,68 cala do 0,50 cala. Dzięki temu możliwe było również zmniejszenie prędkości wylotowej bez straty zasięgu i celności. Zestaw do gry jest bardzo lekki, mały i poręczny przez co idealnie nadaje się dla dzieci oraz kobiet.

 

Gry paintballowe dla dorosłych

Zapraszmy na nasz specjalnie przygotowany i przez lata modernizowany poligon paintballowy. Gry prowadzone są według różnych scenariuszy, których program i stopień trudności dopasowany jest do grupy uczestników, tak aby dla każdego była to jednocześnie zabawa i emocjonujące wyzwanie. Charakter rozgrywki zależy więc od ilości uczestników, ilości amunicji przewidzianej na rozgrywkę oraz doświadczenia graczy. Gwarantujemy najwyższej światowej jakości sprzęt, niezawodny i całkowicie bezpieczny. Nasi sędziowie i organizatorzy działają w branży od wielu lat co zapewnia wysoki poziom świadczonych przez nas usług oraz emocjonująca oprawę gry.


 

Imprezy integracyjne – Paintball - Quady

Jesteśmy w stanie zorganizować paintball nawet dla 80 osób jednocześnie, koło poligonu znajduje się tor qadowy, tor raftingowy oraz strzelnica ASG. Dysponujemy rownież bazą noclegową, cateringową oraz infrastrukturą rekreacyjno-sportową ośrodka olimpijskiego Kolna.

Link do ośrodka: www.kolna.pl