Rezerwacja +48 506 212 814

O nas

Paintball Kraków

Zaczęło się od tego że kiedyś niedaleko Krakowa sami trafiliśmy do lasu z markerem w ręce.. pierwsza drużyna, pierwsza gra, pierwszy siniak po kolorowej kulce.. nie wiedzieliśmy wtedy że już nigdy nie będzie tak samo. Paintball odmienił nasze życie, z dnia na dzień stał się wielka pasją, czymś co robiliśmy i do czego dążyliśmy w każdej wolnej chwili, a głód grania pojawiał się niemal codziennie. Ten głód oraz radość i adrenalina jaką przynosi sama rozgrywka sprawiły, że początkowe zainteresowania przerodziły się w naszą pracę. I wszystko to co już wiemy na ten temat możemy teraz zaoferować Tobie.

Przede wszystkim wyróżnia nas pasja i serce jakie wkładamy w organizowane przez nas rozgrywki. Od ponad 10 lat gramy jako drużyna Assassins Kraków, osiągając sukcesy na arenie międzynarodowej i polskiej. W ciągu tych kilkunastu lat zgromadziliśmy ogrom wiedzy, wytrenowaliśmy i dalej trenujemy wielu zawodników z różnych drużyn. A poza zwykłymi grami rekreacyjnymi, organizujemy także na naszym poligonie paintballowym w Krakowie oraz w innych miejscach w Polsce, turnieje leśne i turnieje w paintballu sportowym.

Ponieważ sami regularnie gramy i trenujemy, nasz poligon jest ciągle przebudowywany i modernizowany, aby był jeszcze ciekawszy i atrakcyjny dla nowych i starych graczy. Jeżeli więc szukasz kogoś kto zorganizuje Ci profesjonalne i pełne pasji przeżycie to dobrze trafiłeś. Organizujemy rozgrywki paintballowe dla grup indywidualnych, firm oraz regularne gry otwarte (można przyjść nawet samemu i dołączyć do zabawy). Tak więc jeśli masz ochotę na nietypowe przeżycie -zadzwoń. Poczuj smak przygody -jak to jest być wojownikiem, zdobyć trofeum, odbić bazę albo obronić swoją i zwyciężyć.

Aktualności o wydarzeniach na naszym poligonie znajdziecie na naszym profilu Facebook.

https://www.facebook.com/AssassinsPaintballSC/

 

Zapraszamy także do polubienia profilu naszej drużyny sportowej Assassins Kraków

https://www.facebook.com/AssassinsKrakow/