Rezerwacja +48 506 212 814

Nasz sprzęt

JT Splatmaster

JT Splatmaster to system, który umożliwia rozpoczęcie przygody z paintballem od najmłodszych lat (od 7 roku życia). Markery Splatmaster to zupełnie nowa konstrukcja na rynku paintballowym. Chrakteryzująca się niższą wagą samego markera przystosowaną do możliwości dziecka, mniejszym kalibrem kulki (0.50 cala zamiast 0.68 cala) oraz niższą energią strzału. Dzięki czemu po trafieniu kulka zostawia dużo mniejszy ślad.

 

JT Opus

JT Opus to system dla nieco starszych dzieci (od 11 roku życia) które nie mogą zagrać jeszcze na pełno wymiarowym sprzęcie. Konstrukcja tego markera jest taka sama jak normalnych markerów paintballowych z tą różnicą że jest przygotowana dla najmłodszych graczy czyli mniejsze wymiary, mniejszą wagą, mniejszą średnicą kulki i mniejszą moc. Marker Opus jest w pełni automatyczny, zasilany sprężonym powietrzem co pozwala nam zasmakować  realizmu gry przy mniejszej sile uderzenia.

 

Markery Empire BT-4 Slice Combat

Markery  BT-4 Jest to marker na każde, nawet najcięższe warunki tzw. Kałasznikow wśród markerów paintballowych. Nigdy Was nie zawiedzie !